Hakkımızda

Ana Sayfa/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-04-17T11:49:18+03:00

SONUÇ ECZA DEPOSU

2015 yılında kurulan SONUÇ ECZA DEPOSU 2017 yılında Başakşehir’de bulunan yeni binasında faaliyet göstermektedir. Tüm Türkiye de hastane pazarında kısa sürede adını duyuran, etkinlik ve güvenilirliğini kanıtlayan SONUÇ ECZA DEPOSU yurt genelinde ihaleler aracılığı ile devlet hastaneleri,üniversite hastaneleri ve özel hastanelere kaliteli ve etik ilaç dağıtım ve satış hizmeti vermektedir.

Gelecekte de aynı kaliteli ve etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam edecek olan SONUÇ ECZA DEPOSU’nun finansal yapısı ve kaynakları da her geçen gün bu ilkelerine paralel olarak yükseliş göstermektedir.

Kimlere Hitap Ederiz?

  • Özel Hastanelere,
  • Devlet Hastanelerine,
  • Özel veya devlet adına faaliyet gösteren Üniversite Hastanelerine,
  • Askeri Hastanelere,

VİZYONUMUZ

Firmamızın vizyonu, insan sağlığının ön planda olduğu bu sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, bu sektörde, yenilikçi, kaliteli hizmet veren, güvenilir bir kurum olarak isim yapmak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile koymuş olduğu ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

Kalite Politikamız

Tedarik Politikamız

Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, ve mümkün olan en kısa zamanda ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz.

Depolama Politikamız

Firmamız, “Kalite Standartlarımız” gereğince, en uygun depolama kriterlerini sağlayarak, kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm çalışanlarımız, sağlık sektöründeki tüm paydaşları memnun etmek konusunda gerekli bilgi ve yeteneğe sahiptir.